Sektörler

Organize sanayi bölgemizde farklı sektörlerden birçok fabrika aktif şekilde üretim yapmakta ve yüzlerce kişiye istihdam sağlanmaktadır.

WE ARE  PRODUCING PROUDLY
WE ARE PRODUCING PROUDLY

Machine Tool Manufacturing is a type of machine tool manufacturing that is very strategically important for all countries of the World. The reason for this is that machine tools are known as machines that make machines.

Machine with high precision machines that we produce and VAN imports from abroad, reaching the front of the high prices will be passed to our country on an international platform that reaches the level…

Sayılarla Gerede OSB

Organize Sanayi Bölgemiz; Bolu İl Özel İdaresi, Gerede Belediyesi, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası katılımları ile 1993 yılında Sanayi ve Ticaret Bakanlığının kredi desteği ile kurulmuş olup, bölgemizde 38 sanayi parseli bulunmaktadır.

0
Yüzölçümü (Hektar)
0
Toplam Sanayi Parseli
0
Tahsis Edilen Parsel
0
İnşaat Halindeki Parsel
0
Gerede Organize Sanayi Bölgesi

Duyurular

Tümü

Özet Bilgiler

Gerede Organize Sanayi Bölgesi, İstanbul’a 300, Ankara’ya 130 km. uzaklıktaki eşi bulunmaz doğal güzelliklere sahip yemyeşil bir ilçe olan Gerede’nin geniş havzasında kurulmuştur.

Organize Sanayi Bölgemizin önünden D100 Karayolu (E5), arkasından ise TEM Otoyolu geçmekte olup, karayoluna en yakın OSB olma özelliğine sahiptir.

Organize Sanayi Bölgemizin bulunduğu Bolu’nun Gerede ilçesi, İstanbul, Ankara ve Karabük – Karadeniz yol ayrımında ve kavşak konumundadır.

Gerede Organize Sanayi Bölgesi, genç ve profesyonel yönetim kadrosu ve aktif çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken cazibe merkezi haline gelmiştir.